FAQ

Jako użytkownik sklaunchera jesteś w bardzo komfortowej sytuacji! Wystarczy użyć przycisku 'Przypisz pelerynę do mojego konta', a peleryna zostanie natychmiast dodana i będzie gotowa do użycia w grze. Aby zauważyć zmianę, należy ponownie uruchomić grę, jeśli była uruchomiona w momencie zmiany.

Tak! Jeśli twoi znajomi lub inni gracze na serwerze również używają sklaunchera, wszyscy będą widzieć twoją pelerynę w grze. Gra z naszym launcherem jest warunkiem koniecznym. Jeśli zmieniłeś pelerynę, a inni gracze jej nie widzą, sprawdź, czy jest ona widoczna w ustawieniach konta na naszej stronie internetowej. Spróbuj również ponownie uruchomić grę Minecraft wraz z launcherem.

Jeśli chcesz przypisać tą pelerynę do swojego konta Mojang - po prostu ją pobierz za pomocą przycisku 'Pobierz'. Jeśli jednak twoje konto Mojang ma taki sam pseudonim jak ten w sklauncherze - możesz dodać pelerynę za pomocą przycisku 'przypisz skórkę do mojego konta'. Będzie ona wtedy widoczna tylko dla osób korzystających z sklaunchera, podczas gdy peleryna przypisana do konta mojang nie ulegnie zmianie

Upewnij się, że peleryna została poprawnie przypisana do Twojego konta - powinna być widoczna w ustawieniach konta, w sekcji 'personalizacja'. Jeśli nie widzisz tam wybranej peleryny - spróbuj dodać ją ponownie i zrestartuj grę wraz z launcherem. W przypadku dalszych problemów prosimy o skorzystanie z naszej pomocy technicznej na Discordzie.