FAQ

Jako użytkownik sklaunchera jesteś w bardzo komfortowej sytuacji! Wystarczy użyć przycisku 'Przypisz skórkę do mojego konta', a skórka zostanie natychmiast dodana i będzie gotowa do użycia w grze. Aby zauważyć zmianę, należy ponownie uruchomić grę, jeśli była uruchomiona w momencie zmiany.

Tak! Jeśli twoi znajomi lub inni gracze na serwerze również używają sklaunchera, wszyscy będą widzieć twoje skórki w grze. Gra z naszym launcherem jest warunkiem koniecznym. Jeśli zmieniłeś skina, a inni gracze go nie widzą, sprawdź, czy jest on widoczny w ustawieniach konta na naszej stronie internetowej. Spróbuj również ponownie uruchomić grę Minecraft wraz z launcherem.

Jeśli chcesz przypisać tego skina do swojego konta Mojang - po prostu pobierz go za pomocą przycisku 'Pobierz'. Jeśli jednak twoje konto Mojang ma taki sam pseudonim jak ten w sklauncherze - możesz dodać skórkę za pomocą przycisku 'przypisz skórkę do mojego konta'. Będzie ona wtedy widoczna tylko dla osób korzystających z sklaunchera, podczas gdy skórka przypisana do konta mojang nie ulegnie zmianie

Upewnij się, że skin został poprawnie przypisany do twojego konta - powinien być widoczny w ustawieniach konta, w sekcji 'personalizacja'. Jeśli nie widzisz tam wybranego skina - spróbuj dodać go ponownie i zrestartuj grę wraz z launcherem. W przypadku dalszych problemów prosimy o skorzystanie z naszej pomocy technicznej na Discordzie.