centrum pomocy

FAQ

Jeśli jesteś pewien, że dołączasz do serwera non-premium, spróbuj użyć innej nazwy użytkownika. Oznacza to, że twoja nazwa użytkownika jest zajęta przez użytkownika premium

Logowanie Microsoft jest używane dla graczy, którzy kupili grę Minecraft. Jeśli wystąpi ten błąd:

Nie jesteś właścicielem gry, kliknij 'Switch to offline mode' i wprowadź nazwę użytkownika, która nie jest jeszcze zajęta przez użytkownika premium (użyj stron takich jak namemc, wyszukaj swoją nazwę użytkownika i sprawdź, czy jest zajęta, czy nie. Użyj jej, jeśli nie jest zajęta)

Wybrano niewłaściwe konto Microsoft do logowania.

Jeśli już kupiłeś grę Minecraft i widzisz ten błąd, używając prawidłowego konta, uruchom ponownie program uruchamiający.

Wyłącz AdBlock i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie możesz pobrać SKlaunchera, spróbuj ponownie z włączonym trybem Incognito (InPrivate, Private). Jeśli problem nadal występuje, spróbuj pobrać sklauncher przy użyciu innej przeglądarki.

Spróbuj usunąć foldery z innych programów uruchamiających w .minecraft folder, innym rozwiązaniem jest usunięcie folderu sklauncher w .minecraft i zainstaluj go ponownie.

Jeśli powyższe rozwiązania nie działają, sprawdź zaporę ogniową lub program antywirusowy, może blokować działanie Java. Zaktualizuj Javę do wymaganej wersji.

Sprawdź plik tekstowy logów sklaunchera i poszukaj 'DNS Poisoning', jeśli masz ten problem, uruchom oprogramowanie antywirusowe.

Po zakończeniu, rozłącz się z wifi, poszukaj pliku hosts znajduje się w C:\Windows\System32\drivers\etc, edytuj go za pomocą notepad++ i usuń niechciane linie tekstu dns bez # na początku linii tekstu.

Jeśli zrobiłeś to poprawnie, uruchom cmd jako administrator i wpisz ipconfig /flushdns, spowoduje to wyczyszczenie wszystkich DNS, aby pozbyć się wszelkich potencjalnie złośliwych wpisów. Powinieneś mieć coś takiego po opróżnieniu DNS: Successfully flushed the DNS Resolver Cache. Następnie uruchom ponownie komputer, połącz się ponownie z Wi-Fi i uruchom sklauncher.

Jeśli nadal nie działa, usuń pliki .json programu uruchamiającego i uruchom ponownie

Jeśli nadal masz pytania i problemy, udaj się do naszego Kanału Discord #🔧│support

Włącz tryb zgodności, aby działał poprawnie, wyłącza funkcję skórki i tak, nie ma innej opcji.

Jeśli masz już własną skórkę, po prostu przejdź do widoku dostosowywania i prześlij ją w odpowiednim polu. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na pole 'slim', które może wpłynąć na wygląd skórki. Jeśli dopiero szukasz skórki - zalecamy skorzystanie z naszej strony ze skórkami, która zawiera tysiące skórek gotowych do użycia

Jeśli masz już własną pelerynę, po prostu przejdź do widoku dostosowywania i prześlij ją w odpowiednim polu. Jeśli dopiero szukasz peleryny - zalecamy skorzystanie z naszej strony z pelerynami, która zawiera tysiące peleryn gotowych do użycia.

Tak! Jeśli twoi znajomi lub inni gracze na serwerze również korzystają ze sklaunchera, wszyscy będą widzieć twoje skórki w grze. Gra z naszym launcherem jest warunkiem koniecznym. Jeśli zmieniłeś skórkę, a inni gracze jej nie widzą, sprawdź, czy jest ona widoczna w ustawieniach konta na naszej stronie internetowej. Spróbuj również ponownie uruchomić grę Minecraft wraz z programem uruchamiającym

Wersja JAVA gry Minecraft nie obsługuje domyślnie przezroczystych skórek, więc nie będą one widoczne bez odpowiednich modów. Sam SKlauncher nie zawiera modów zapewniających widoczność przezroczystych skórek, ponieważ nie modyfikujemy gry. Jeśli jednak czujesz taką potrzebę, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś znalazł odpowiedni mod

Podobnie jak w przypadku kwestii przezroczystych skórek - sklauncher nie modyfikuje samej gry, a jest to konieczne, aby animowane skórki były widoczne w świecie gry. W tej chwili nie planujemy tego zmieniać. Jeśli chcesz zobaczyć animowaną pelerynę, musisz znaleźć odpowiedni mod.

Zaktualizuj sterowniki graficzne. Jeśli nawet po tym Minecraft nie działa, oznacza to, że twój procesor graficzny jest zbyt przestarzały, aby uruchomić Minecrafta lub nie obsługuje poprawnej wersji OpenGL